Ana sayfa

Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Mikro Vickers sertlik denetim aygıtları satış için
iyi kalite Mikro Vickers sertlik denetim aygıtları satış için
Müşteri yorumları
Dokunmatik ekran mikro vickers sertlik test cihazı birkaç hafta önce kuruldu, her şey yolunda. Tavsiyeniz ve mükemmel servisiniz için teşekkür ederiz.

—— Bay David Chambers

Hızlı teslimat için teşekkürler ve müşteri rockwell sertlik test cihazı için çok memnun ve yakında daha fazla sipariş umuyoruz.

—— Neil Renato

Müşteriyi ziyaret ettikten sonra sonunda Brinell sertlik test cihazı iBrin-413Z'yi satın almaya karar verdiler, şimdi üniteyi müşterinin sitesinde kurduk,

—— Fermin Lee

Girintiler için teşekkür ederim (elmas konisi 120 derece). Yakın zamanda aldık ve çoktan test ettik. Girişimciler beklediğimiz kadar iyi.

—— Dalius Skinulis

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı

    iqualitrol, araştırma, tasarımdan imalata, özellikle de imalat için metalografi teçhizatına ve sertlik test cihazlarına kadar tam sanayi zincirine sahiptir, biz de tezgah atölyelerimiz var, kalıp döküm, boyama ve son montaj.

  • OEM / ODM

    iqualitrol da OEM ve ODM nitelikli müşteriler için hizmet, tüm sertlik test ve metallografik ekipman mevcuttur ve sıcak tempolu müşteriler bitki ziyaret edin.

  • Ar-Ge

    Iqualitrol'un güçlü Araştırma ve Geliştirme ekibi için teşekkür ederiz, metal sertliği testi ve metalografik analiz problemini çözmek için piyasada yeni sertlik test cihazları ve metalografik ekipman yapmak için çok çalışıyorlar.

İletişim bilgileri
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Raymond Chung

Tel: 86--13711988687

Faks: 86-769-86058550

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)