Ana sayfa

Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Vickers sertlik test makinesi satış için
iyi kalite Vickers sertlik test makinesi satış için
Müşteri yorumları
Dokunmatik ekran mikro vickers sertlik test cihazı birkaç hafta önce kuruldu, her şey yolunda. Tavsiyeniz ve mükemmel servisiniz için teşekkür ederiz.

—— Bay David Chambers

Hızlı teslimat için teşekkürler ve müşteri rockwell sertlik test cihazı için çok memnun ve yakında daha fazla sipariş umuyoruz.

—— Neil Renato

Müşteriyi ziyaret ettikten sonra sonunda Brinell sertlik test cihazı iBrin-413Z'yi satın almaya karar verdiler, şimdi üniteyi müşterinin sitesinde kurduk,

—— Fermin Lee

Girintiler için teşekkür ederim (elmas konisi 120 derece). Yakın zamanda aldık ve çoktan test ettik. Girişimciler beklediğimiz kadar iyi.

—— Dalius Skinulis

Ölçümler Brinell Tester HBST-3000 için iyidir.

—— Sun Chull Kim

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd. Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.
Dahili Bilgisayar ve Yazılım Micro Vickers Sertlik Test Cihazı

Dahili Bilgisayar ve Yazılım Micro Vickers Sertlik Test Cihazı

 • Üretim hattı

   

  iqualitrol araştırma, tasarımdan üretime, özellikle imalat için, sertlik test cihazları ve metalografik ekipman tam sanayi zinciri vardır, biz takım tezgahları, döküm, boyama ve son montaj atölyeleri var.

   

  Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

   

  Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

   

 • OEM / ODM

  iqualitrol ayrıca nitelikli müşteriler için OEM ve ODM hizmetleri sunmaktadır, tüm sertlik test cihazları ve metalografik donanımlar mevcuttur ve müşterilerimize tesisimizi ziyaret etmeleri sıcak bir şekilde karşılanmaktadır.

 • Ar-Ge

  İqualitrol'ün güçlü Araştırma ve Geliştirme ekibi için teşekkürler, metal sertliği testi ve metalografik analiz sorununu çözmek için piyasada yeni sertlik test cihazları ve metalografik donanımlar yapmak için çok çalışıyorlar.

İletişim bilgileri
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Raymond Chung

Tel: 86-13711988687

Faks: 86-769-22784276

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)