Ana sayfa ÜrünlerPortatif Sertlik denetim aygıtları

Hidrolik Brinell Taşınabilir Sertlik Ölçme Cihazı, Yerinde Boru İçin

Sertifika
iyi kalite Vickers sertlik test makinesi satış için
iyi kalite Vickers sertlik test makinesi satış için
Müşteri yorumları
Dokunmatik ekran mikro vickers sertlik test cihazı birkaç hafta önce kuruldu, her şey yolunda. Tavsiyeniz ve mükemmel servisiniz için teşekkür ederiz.

—— Bay David Chambers

Hızlı teslimat için teşekkürler ve müşteri rockwell sertlik test cihazı için çok memnun ve yakında daha fazla sipariş umuyoruz.

—— Neil Renato

Müşteriyi ziyaret ettikten sonra sonunda Brinell sertlik test cihazı iBrin-413Z'yi satın almaya karar verdiler, şimdi üniteyi müşterinin sitesinde kurduk,

—— Fermin Lee

Girintiler için teşekkür ederim (elmas konisi 120 derece). Yakın zamanda aldık ve çoktan test ettik. Girişimciler beklediğimiz kadar iyi.

—— Dalius Skinulis

Ölçümler Brinell Tester HBST-3000 için iyidir.

—— Sun Chull Kim

Ben sohbet şimdi

Hidrolik Brinell Taşınabilir Sertlik Ölçme Cihazı, Yerinde Boru İçin

Çin Hidrolik Brinell Taşınabilir Sertlik Ölçme Cihazı, Yerinde Boru İçin Tedarikçi
Hidrolik Brinell Taşınabilir Sertlik Ölçme Cihazı, Yerinde Boru İçin Tedarikçi

Büyük resim :  Hidrolik Brinell Taşınabilir Sertlik Ölçme Cihazı, Yerinde Boru İçin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: DONGGUAN / ÇİN
Marka adı: iqualitrol
Sertifika: CE
Model numarası: PHB-3000a

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton kutu
Teslim süresi: 15 işgünü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: aylık 50 setleri
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Test Gücü: 3000Kgf Sertlik: Aralık 32-650HBW
Örnek: Çap ≤500mm İndentör: 10mm Karbür Alaşım Topu
Vurgulamak:

portable metal hardness tester

,

portable hardness testing equipment

 

Yerinde Test Hidrolik Brinell Taşınabilir Sertlik Test Cihazı için Tüp Testi Kalıcılık Girinti

 

Veri Sayfası İndirme: iqualitrol Hidrolik Brinell Sertlik Ölçme Cihazı PHB-3000a

Kısa Tanıtım:

PHB-3000a applies up to a 3000kgf load on a 10mm ball, making a lasting impression, which is available for re-reading at any time. PHB-3000a, 10 mm'lik bir bilye üzerine 3000 kgf'a kadar yük uygulayarak, kalıcı bir etki yaratır ve bu da her zaman yeniden okunabilir. A by-pass valve is automatically activated at the calibrated load, eliminating the chance of overloading. Bir by-pass valfı, kalibre edilmiş yükte otomatik olarak etkinleştirilir ve aşırı yüklenme şansını ortadan kaldırır.

 

İzlenim daha sonra bir Brinell mikroskobu veya ölçüm yazılımı kullanılarak operatör tarafından okunur ve kaydedilir.

 

Bu taşınabilir Brinell sertlik test cihazı, ASTM E-110, İngiliz Standardı # 240, Pt.2, Bölüm 1 ve JIS Standartları dahil olmak üzere Brinell testi için tüm uluslararası standartları karşılar ve NIST Standartları.

 

 

PHB-3000a designed to make impressions that are used to measure the hardness of a metal. PHB-3000a, bir metalin sertliğini ölçmek için kullanılan gösterimler yapmak için tasarlanmıştır. A universally recognized tester, the portable Brinell has a number of advantages. Evrensel olarak tanınan bir test cihazı olan taşınabilir Brinell'in bir takım avantajları vardır.

1, Yerinde Test - atölye, basit kullanım, kolay taşıma ve büyük ve silindirik parçaların sertliği üzerinde test kullanılır.

 

2, Kalıcılık - Gösterim herhangi bir zamanda kontrol edilebilir ve tekrar kontrol edilebilir.

 

3, Accuracy - Calibrated accurate to 1/2 of 1% of load. 3, Doğruluk - Yükün% 1 / 1'i kadar doğru kalibre edilmiştir. Can be used for higher loads up to 3000kgf. 3000kgf'ye kadar daha yüksek yükler için kullanılabilir. Breaks through surface heat treatment to get to the core of the material. Malzemenin çekirdeğine ulaşmak için yüzey ısıl işlemiyle kırılır.

 

4, Yüksek Güvenilirlik - PHB-3000a zincir hidrolik Brinell sertlik test cihazı, malzeme veya parçaların gerçek mekanik özelliğini yansıtan, masa test cihazlarıyla aynı şekilde, Brinell sertlik test yöntemini tamamen takip eder.

 

5, Dayanıklılık - Taşınabilir Brinell test cihazları 20 yılı aşkın bir süredir çalışıyor.

 

6, Versatility - Can be used in virtually any position: right side up, upside down or sideways. 6, Çok Yönlülük - Hemen hemen her pozisyonda kullanılabilir: sağ taraf yukarı, baş aşağı veya yanlara. Take the tester to the metal, not the metal to the tester. Test cihazını, test cihazının metaline değil metale götürün.

 

PHB-3000a uygulaması:

Used for large cylinders it fits onto a standard test head and wraps around specimens that are too big for regular tester. Büyük silindirler için standart test başlığına sığar ve normal test cihazı için çok büyük olan örneklerin etrafına sarılır. High strength chrome/molybdenum steel arms hold the chain to the test head and allow it to stay rigid while the chain takes the full thrust of the load. Yüksek mukavemetli krom / molibden çelik kollar zinciri test kafasına tutar ve zincir yükün tüm itişini alırken rijit kalmasını sağlar.

 

Operasyon Rehberi:

Install the testing head into the chain adapter, when testing, using the chain to fix the tester on the surface of the work piece. Test başlığını test ederken iş parçasının yüzeyine sabitlemek için zinciri kullanarak test başlığını zincir adaptörüne takın. And then handle the pressure lever to apply test force. Daha sonra test kuvvetini uygulamak için basınç kolunu kullanın.

 

The testing head is a small hydraulic system in which a release valve is used to control the test force. Test başlığı, test kuvvetini kontrol etmek için bir tahliye vanasının kullanıldığı küçük bir hidrolik sistemdir. When the test force rises 3000kgf, the release valve will open and pressure will fall down, and it needs to apply the test force repeatedly 3-4 times to make the needle of the pressure gauge point to 3000kgf for 3-4 times. Test kuvveti 3000kgf yükseldiğinde, tahliye vanası açılacak ve basınç düşecektir ve basınç göstergesinin iğnesini 3-4 kez 3000kgf'ye çıkarmak için test kuvvetini tekrar tekrar 3-4 kez uygulamalıdır.

 

Bu nedenle, ASTM E110 ile uyumlu, 10-15 saniye boyunca 10mm top ile 3000kgf test kuvveti tutmak Brinell sertlik test yönteminin test koşulu ile eşdeğerdir.

 

Teknik özellikler:

Test Gücü 3000kgf (isteğe bağlı 1000kgf, 750kgf, 500kgf)
İndentör 10mm Karbür alaşımlı top girintisi (5mm isteğe bağlı)
Sertlik Aralığı 32-650HBW
Test Çapı ≤500mm
Gösterge Hatası ISO 6506 ve ASTM E10 ile uyumludur
Tekrarlanabilirlik Hatası ISO 6506 ve ASTM E10 ile uyumludur
Test Gücü Hatası ≤% 1 ve ISO 6506 ve ASTM E10'a uygundur
Ambalaj Ağırlığı Ardından, 16,5

 

Hidrolik Brinell Taşınabilir Sertlik Ölçme Cihazı, Yerinde Boru İçin

İletişim bilgileri
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

İlgili kişi: iqualitrol

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)