Ana sayfa ÜrünlerDijital Metalurjik Mikroskop

Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision

Sertifika
iyi kalite Vickers sertlik test makinesi satış için
iyi kalite Vickers sertlik test makinesi satış için
Müşteri yorumları
Dokunmatik ekran mikro vickers sertlik test cihazı birkaç hafta önce kuruldu, her şey yolunda. Tavsiyeniz ve mükemmel servisiniz için teşekkür ederiz.

—— Bay David Chambers

Hızlı teslimat için teşekkürler ve müşteri rockwell sertlik test cihazı için çok memnun ve yakında daha fazla sipariş umuyoruz.

—— Neil Renato

Müşteriyi ziyaret ettikten sonra sonunda Brinell sertlik test cihazı iBrin-413Z'yi satın almaya karar verdiler, şimdi üniteyi müşterinin sitesinde kurduk,

—— Fermin Lee

Girintiler için teşekkür ederim (elmas konisi 120 derece). Yakın zamanda aldık ve çoktan test ettik. Girişimciler beklediğimiz kadar iyi.

—— Dalius Skinulis

Ölçümler Brinell Tester HBST-3000 için iyidir.

—— Sun Chull Kim

Ben sohbet şimdi

Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision

Çin Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision Tedarikçi
Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision Tedarikçi Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision Tedarikçi Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision Tedarikçi

Büyük resim :  Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: DONGGUAN / ÇİN
Marka adı: iqualitrol
Sertifika: CE
Model numarası: MetaVision

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton kutu
Teslim süresi: 5 işgünü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: aylık 50 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: Metalurjik Mikroskoplar İşletim sistemi: Win7, 8, 10
kamera: USB CMOS Kamerayı Destekleyin Kalibrasyon: Micrometers tarafından

Metalurjik Mikroskoplar için Kolay Kullanım Metalografik Görüntü Analiz Yazılımı MetaVision

Kısa Tanıtım:

Uygulama Programı, doğruluktan ödün vermeden en basit şekilde ayarlanır, böylece deneyimsiz operatör minimum eğitim ile analiz yapabilir.

Mevcut metalurji çözümleri portföyümüz Nodüller analizi, Kaplama Kalınlığı Ölçümü, Dekarburizasyonun Genişlik Ölçümü, Renkli kaplamalarla görüntülenen faz yüzdesi, Tane Boyutu No., Gözeneklilik Analizi, Grafit Tane Ölçümü, Metalik Olmayan Kapsama Derecesi, Partikül Boyutu ve Lot ile Hacim Yüzdesi yazılımı tamamlar.

Oluşturulan raporlar görüntüler, Histogram, Veri Kaplamaları renkleri ve diğer ilgili bilgilerle kaydedilebilir veya yazdırılabilir.

ÖLÇÜM

 • Mekansal kalibrasyon
 • Mesafe, Uzunluk, Genişlik, Çevre, Açı, Üç Nokta Yarıçapı için çizgi ölçümleri.
 • Yakınlaştırılmış önizlemeli klavye oklarında bulunan dört ok tuşuyla kontrol edilen kapalı çizgiye göre alan.

CANLI ÖLÇÜM

 • Canlı Ölçüm, tek renkli (8 bit) ve renkli (24 bit) görüntüleri işleyebilir. Analiz veya karşılaştırma için herhangi bir boyutta birden fazla görüntü açılabilir ve ekranda görüntülenebilir. Yazılım BMP, JPEG, TIFF, PNG, GIF ve PSD gibi en yaygın formatları destekler. Canlı görüntü aynı platformda izlenebilir ve yakalanabilir. Yazılım ayrıca Canlı Görüntülerde Ölçümü de destekler. Çizgi, Elips, Dikdörtgen, Daire, Merkez Daire, 3 Nokta Daire, 2 Çizgi Açı, 3 Nokta Açı, Merkezden Merkeze, Paralel çizgi Dikey çizgi, Yatay Noktadan Noktaya, Dikey Noktadan Noktaya, Poli çizgi, Çevre, Kavisli Alan, Kavisli Uzunluk, Dik Mesafe, Minimum Mesafe, Maksimum Mesafe, Daire-Nokta ve Akor.

SAYIM VE SINIFLANDIRMA

 • Bir görüntüdeki nesnelerin tanımlanması, sayılması, çeşitli özellik ölçümlerinin elde edilmesi. Kullanıcı tarafından veya otomatik olarak nesne tanımlaması. Boyut veya yoğunluk bazında kullanıcı tanımlı sınıflandırma.

EŞİK PARÇA ÖLÇÜMÜ

 • Ölçülecek tanımlanmış nesnenin yoğunluk aralığını belirlemek için Manuel, Otomatik parlak ve Otomatik karanlık yöntemleri. Seçilen Parçacık için çeşitli hesaplama ve ölçümler; Boyutlar, Alan, Çevre, Feret Uzunluğu, Min / Maks Yarıçap, Diş Uzunluğu, Diş Genişliği, Elyaf Uzunluğu, Elyaf Genişliği.

MORPHOMETERY

 • Yuvarlaklık, Şekil, Yön, Uzama, Eşit Dairesel Çap, Eşit Küre Hacmi.

YER

 • Centroid X, Centroid Y, Major X1, Major Y1, Minor X1, Minor Y1, Major X2, Major Y, Major X2, Minor Y2, Kutu X1, Kutu X2, Kutu Y, Kutu Y2 ve Kutu Alanı.

EVRE

 • Alan kesirini ve hacim kesirini ölçün. Mikroyapı içinde çoklu fazları tanımlamak. Ayrıca ASTM Standardı E562 ve E1245'e göre histogramdaki fazları tanımlayın.

NODÜLLERİNDE

 • TEDBİR ASTM 247 standardına göre küresellik. Nodüller ve Pullar, şekli ve en boy radyosu temelinde ayrılır.
  Her mikro yapının detay ölçümü daha fazla analiz için kullanılabilir. İşlenen görüntü farklı renkte Nodüller içermez. Nodüller, boyutuna ve şekline göre aralığına göre sınıflandırılabilir.

POROZİTE

 • ASTM B-276 standardına göre yoğunluğu temelinde tanınırlar. Her gözeneğin ölçümü görüntülenir. İşlenen görüntü gözenekleri Kırmızı renkte görüntüler.

VAKA DERİNLİĞİ

 • ASTM ISO 2639-02, BS-6479-84, IS-6416-88 JIS G0557 DIN 50790. Test, yüzeyden çekirdeğe doğru farklı bir rengi tıraş eden noktadan mesafeyi ölçerek, düşük büyütme altında sertleştirilmiş yüzeyin derinliğini belirler.

KAPLAMA KALINLIĞI

 • Bu uygulama ASTM B487 standardına göre bir kaplama boyunca bir kaplamanın kalınlığını veya genişliğini bir örnek boyunca hızlı bir şekilde ölçer. Numune kesitinin çeşitli noktalarında ölçülen min / maks ve genişlik ortalaması için tablo sonuçları mevcuttur.

dekarburasyonu

 • Ölçülen derinliği veya dekarbürizasyon genişliği ASTM 1077 standardına göre gerçekleşir.

TANE BÜYÜKLÜĞÜ

 • Modül, Tahıl görüntüsünü analiz eder ve Tahıl no. & ASTM E 112, JIS G-551, E-930, E-1181, ISO 643-03, BS 490 DIN 643-03, IS-4748-88, SIS 111101 GOST 5639-82 kullanarak tane büyüklüğü 1. Manuel İz, 2. Popüler Karşılaştırma Yöntemi, 3. Hızlı tek Tane ölçümü, 4. ALA yöntemi, 5. Müdahale yöntemi. Kullanıcı tanımlı şablonlar yapmak için çeşitli filtreler. Tane sınırı onarım matematiksel fonksiyonu.

METALİK OLMAYAN DAHİL

 • Kapanımları ölçün ve ASTM E-45, E-1245 VE DIN-50602, JIS G-552 sayıları, kümülatif uzunluk, genişlik oranı rapor edin.

GRAFİT FLAKLARI

 • Grafit ASTM A-247-67, ISO 9451-1, DIN EN 945-94, BIS 7754 JIS G5504, IS-7754'e göre pul uzunluğu, genişliği, dağılımı ve yüzdesi

SG DEMİR ANALİZİ

 • Modül otomatik olarak Nodulanty / Nodulanty olmayan yüzdesini analiz eder ve hesaplar. Sınıfını ve sayısını ASTM, JIS, BIS ve ISO standartlarına göre 1 ila 8 olarak belirleyin, mm kare başına nodüller de rapor edilen Etched örneğinde bulunur. Armut, grafit, ferrit ve karbür yüzdesini belirleyin.

DÖKME DEMİR ANALİZİ

 • Özel modül ASTM, JIS ve BIS & ISO standartlarına göre pul boyutunu 1'den 8'e kadar belirler. A, B, C, D, E tip dağılım yüzdesi hesaplanan etkileşimli araçlardır. Kare mm başına pullar da aynı anda hesaplanır.

BİLDİRİ

 • Üç seçenek: Orijinal görüntü işlenmiş Görüntü ve Tablo sonuçlarıyla doğrudan çıktı
 • Daha fazla değişiklik için MS Office veya Excel'e aktarın.

İletişim bilgileri
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

İlgili kişi: iqualitrol

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)