Ana sayfa ÜrünlerDijital Metalurjik Mikroskop

Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision

Sertifika
iyi kalite Mikro Vickers sertlik denetim aygıtları satış için
iyi kalite Mikro Vickers sertlik denetim aygıtları satış için
Müşteri yorumları
Dokunmatik ekran mikro vickers sertlik test cihazı birkaç hafta önce kuruldu, her şey yolunda. Tavsiyeniz ve mükemmel servisiniz için teşekkür ederiz.

—— Bay David Chambers

Hızlı teslimat için teşekkürler ve müşteri rockwell sertlik test cihazı için çok memnun ve yakında daha fazla sipariş umuyoruz.

—— Neil Renato

Müşteriyi ziyaret ettikten sonra sonunda Brinell sertlik test cihazı iBrin-413Z'yi satın almaya karar verdiler, şimdi üniteyi müşterinin sitesinde kurduk,

—— Fermin Lee

Girintiler için teşekkür ederim (elmas konisi 120 derece). Yakın zamanda aldık ve çoktan test ettik. Girişimciler beklediğimiz kadar iyi.

—— Dalius Skinulis

Ölçümler Brinell Tester HBST-3000 için iyidir.

—— Sun Chull Kim

Ben sohbet şimdi

Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision

Çin Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision Tedarikçi
Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision Tedarikçi Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision Tedarikçi

Büyük resim :  Kolay Kullanım Metallographic Image Analiz Yazılımı MetaVision

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: DONGGUAN / ÇİN
Marka adı: iqualitrol
Model numarası: MetaVision

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton kutu
Teslim süresi: 5 işgünü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: aylık 50 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Application: Metallurgical Microscopes OS: Win7, 8, 10
Camera: Support USB CMOS Camera Calibration: by Micrometers

Uygulama Programı, doğruluktan ödün vermeksizin en basit şekilde ayarlanır, böylece deneyimsiz operatör de minimum eğitimle analiz yapabilir.

Mevcut metalürji çözüm portföyümüz; Nodüller analizi, Kaplama Kalınlığı Ölçümü, Çökme Genişlik Ölçüm Derinliği, Renkli kaplamalarla görüntülenen faz yüzdesi, Tane Boyutu No., Gözeneklilik Analizi, Grafit Flak Ölçümü, Metalik Olmayan Kapanım Değerlendirmesi, Parçacık Boyutu ve Lot ile hacim yüzdesi yazılımı tamamlayın.

Oluşturulan raporlar görüntüler, Histogram, Veri Yerleşimi renkleri ve çeşitli diğer ilgili bilgilerle kaydedilebilir veya basılabilir.

ÖLÇÜM

 • Mekansal kalibrasyon
 • Mesafe, Uzunluk, Genişlik, Çevre, Açı, Üç Nokta Yarıçapı için çizgi ölçümleri.
 • Yakınlaştırılmış önizleme ile klavye oklarında bulunan dört ok tuşuyla kontrol edilen kapalı çizgiyle alan.

CANLI ÖLÇÜM

 • Canlı Ölçüm, tek renkli (8 bit) ve renkli (24 bit) görüntüleri işleyebilir. Herhangi bir boyutun birden fazla resmi açılabilir ve analiz veya karşılaştırma için ekranda görüntülenebilir. Yazılım, en yaygın formatları BMP, JPEG, TIFF, PNG, GIF ve PSD'yi destekler. Canlı görüntü aynı platformda izlenebilir ve yakalanabilir. Ayrıca yazılım, Canlı Görüntülerde Ölçümü de destekliyor. Satır, Elips, Dikdörtgen, Daire, Merkez Çember, 3 Nokta Çember, 2 Nokta Çizgisi, 3 Noktalı Açı, Merkeze Merkez, Paralel Çizgi Dikey çizgi, Noktadan Noktaya Yatay, Noktadan Noktaya Dikey, Çok Çizgi, Çevre, Eğri Alan, Eğri Uzunluk, Dik Mesafe, Min Mesafe, Maks Mesafe, Nokta Çember ve Akor.

SAYI VE SINIFLAMA

 • Bir görüntüdeki nesnelerin tanımlanması, sayılması, çeşitli özellik ölçümleri yapılması. Nesnelerin kullanıcı tarafından veya otomatik olarak tanımlanması. Boyut veya yoğunluk temelinde kullanıcı tanımlı sınıflandırma.

ÖN ALT PARÇACIK ÖLÇÜMÜ

 • Manuel, Otomatik parlak ve Oto karanlık yöntemler, ölçülecek tanımlanmış nesnenin yoğunluk aralığını tanımlamak için kullanılır. Seçilen Parçacık için çeşitli hesaplama ve ölçümler mevcuttur; Boyutlar, Alan, Çevre, Feret Uzunluğu, Min / Max Radius, Vida Uzunluğu, Vida Genişliği, Elyaf Uzunluğu, Elyaf Genişliği.

MORPHOMETERY

 • Yuvarlaklık, Şekil, Yönlendirme, Uzama, Eşit Dairesel Çap, Eşit Küre Hacmi.

YER

 • Centroid X, Centroid Y, Binbaşı Y1, Minör X1, Minör Y1, Binbaşı Y2, Binbaşı Y, Binbaşı Y2, Binbaşı Y2, Kutu X1, Kutu X2, Kutu Y, Kutu Y2 ve Kutu Alanı.

FAZ

 • Alan fraksiyonunu ve hacim fraksiyonunu ölçün. Mikro yapıda çoklu fazları tanımlayın. Ayrıca, ASTM Standardı E562 ve E1245'e göre histogramdaki fazları tanımlayın.

NODÜLLERİNDE

 • ÖLÇÜM ASTM 247 standardına göre gözeneklilik. Nodüller & Flakes şekil ve yönü radyo temelinde ayrılır.
  Her mikroyapının ayrıntılı ölçümü daha ileri analiz için mevcuttur. İşlenmiş görüntü, farklı renkte Nodüller olmayan görüntüler. Nodüller, büyüklüğü ve şekli temel alınarak aralıklarına göre sınıflandırılabilir.

POROZİTE

 • ASTM B-276 standardına göre yoğunluğuna göre tanınırlar. Her gözenek ölçümü görüntülenir. İşlenmiş görüntü gözenekleri Kırmızı renkte görüntüler.

OLASI BOYUT

 • ASTM ISO 2639-02, BS-6479-84, IS-6416-88 JIS G0557 DIN 50790. Test, yüzeyden çekirdeğe göre farklı bir renk tıraşı noktasına olan uzaklığı ölçerek düşük büyütme altında sertleştirilmiş yüzey derinliğini belirler

KAPLAMA KALINLIĞI

 • Bu uygulama, ASTM B487 standardına göre bir numunenin çoklu konumlarındaki bir kaplamanın kalınlığını veya genişliğini hızla ölçer. Tablo kesitsel sonuçlar, min / max ve numune kesitinin çeşitli noktalarda ölçülen genişlik ortalaması için mevcuttur.

dekarburasyonu

 • Decarburisation ölçülen derinliği veya genişliği, ASTM 1077 standardına göre gerçekleşir.

TANE BÜYÜKLÜĞÜ

 • Modül, Tahıl imgesini analiz eder ve Tahıl no. & Tahıl boyutu ASTM E 112, JIS G-551, E-930, E-1181, ISO 643-03, BS 490 DIN 643-03, IS-4748-88, SIS 111101 GOST 5639-82 kullanılarak ölçme seçenekleri Mevcut 1. Manuel İz, 2. Popüler Karşılaştırma Yöntemi, 3. Hızlı tekli Tahıl ölçümü, 4. ALA yöntemi, 5. Kesme yöntemi. Çeşitli filtreler kullanıcı tanımlı şablonlar yapmak için. Tane sınır onarımı matematiksel fonksiyonu.

METAL DIŞI DEĞERLENDİRME

 • Kapsayıcıları ölçün ve ASTM E-45, E-1245 ve DIN-50602, JIS G-552 sayılarını, toplam uzunluğu, genişlik oranını rapor edin.

GRAFİT ÇEŞMELERİ

 • Grafit Flütleri ASTM A-247-67, ISO 9451-1, DIN EN 945-94, BIS 7754 JIS G5504, IS-7754'e göre uzunluk, genişlik, dağıtım ve yüzdesi

SG DEMİR ANALİZİ

 • Modül otomatik olarak analiz eder ve Nodülantil / Non Nodulanty yüzdesini hesaplar. Sınıfını ve sayısını ASTM, JIS, BIS ve ISO standartlarına göre 1'den 8'e kadar belirleyin, karelik başına nodüller de rapor edilen Etched örneğidir. Armut, grafit, ferrit ve karbür yüzdelerini belirleyin.

DÖKME DEMİR ANALİZİ

 • Atanmış modül, ASTM, JIS ve BIS ve ISO standartlarına göre pul büyüklüğünü 1'den 8'e kadar belirler. Tür dağılım yüzdesi A, B, C, D, E, etkileşimli araçlar olarak hesaplanır. Metrekare başına pullar da aynı anda hesaplanır.

RAPOR

 • Üç seçenek: Orijinal görüntü ile işlenmiş Görüntü ve Tablolar sonuçları ile doğrudan çıktı
 • Daha fazla değişiklik için MS Office'e veya Excel'e aktarın.

İletişim bilgileri
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

İlgili kişi: iqualitrol

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)