Ana sayfa ÜrünlerGörme Ölçme Cihazı

Dijital Okuma DP100 ile Projektör Vücut Kaldırma Sistemi Dikey Profil Projektör VP12

Sertifika
iyi kalite Vickers sertlik test makinesi satış için
iyi kalite Vickers sertlik test makinesi satış için
Müşteri yorumları
Dokunmatik ekran mikro vickers sertlik test cihazı birkaç hafta önce kuruldu, her şey yolunda. Tavsiyeniz ve mükemmel servisiniz için teşekkür ederiz.

—— Bay David Chambers

Hızlı teslimat için teşekkürler ve müşteri rockwell sertlik test cihazı için çok memnun ve yakında daha fazla sipariş umuyoruz.

—— Neil Renato

Müşteriyi ziyaret ettikten sonra sonunda Brinell sertlik test cihazı iBrin-413Z'yi satın almaya karar verdiler, şimdi üniteyi müşterinin sitesinde kurduk,

—— Fermin Lee

Girintiler için teşekkür ederim (elmas konisi 120 derece). Yakın zamanda aldık ve çoktan test ettik. Girişimciler beklediğimiz kadar iyi.

—— Dalius Skinulis

Ölçümler Brinell Tester HBST-3000 için iyidir.

—— Sun Chull Kim

Ben sohbet şimdi

Dijital Okuma DP100 ile Projektör Vücut Kaldırma Sistemi Dikey Profil Projektör VP12

Çin Dijital Okuma DP100 ile Projektör Vücut Kaldırma Sistemi Dikey Profil Projektör VP12 Tedarikçi
Dijital Okuma DP100 ile Projektör Vücut Kaldırma Sistemi Dikey Profil Projektör VP12 Tedarikçi Dijital Okuma DP100 ile Projektör Vücut Kaldırma Sistemi Dikey Profil Projektör VP12 Tedarikçi

Büyük resim :  Dijital Okuma DP100 ile Projektör Vücut Kaldırma Sistemi Dikey Profil Projektör VP12

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: DONGGUAN / ÇİN
Marka adı: iqualitrol
Sertifika: CE
Model numarası: IPRO-E04

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kontrplak kutu
Teslim süresi: 20 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: aylık 50 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Veri işlemcisi: Dijital Okuma DP100 Kaldırma: Projektör Gövdesi
doğruluk: ≤3 + L / 200 (um) çözüm: 0.0005mm
Baskı: Dahili Mini Yazıcı Aydınlatma: 24v / 150w halojen lamba

 

Dijital Okuma DP100 ile Projektör Vücut Kaldırma Sistemi Dikey Profil Projektör VP12

Ürün Özellikleri:

Dijital açıölçer ile 300mm çaplı ekran;

Odaklanmak için projektör gövdesi kaldırma sistemi;

250x150mm veya 200x100mm hassas hareket çalışma aşaması;

Geometrik çok işlevli veri işleme sistemi DRO DP300'e yükseltme;

Dahili Mini yazıcı;

Mevcut 10x, 20x, 50x, 100x objektif, döner tabla, ayak pedalı, kenar dedektörü vb.

Not: Resimdeki Döner Tabla İsteğe Bağlı

 

Teknik özellikler:

Ters Görüntü iPro-E04 (VP12-2010) iPro-E05 (VP12-2515)
Ön Resim iPro-E04Z (VP12-2010Z) iPro-E05Z (VP12-2515Z)
Metal Sahne Boyutu 450x280mm 450x280mm
Cam Sahne Boyutu 306x196mm 306x196mm
Sahne Hareketi: X ve Y ekseni 200x100mm 250x150mm
Sahne Hareketi: Z ekseni 100mm (odaklama için) 100mm (odaklama için)
doğruluk ≤3 + L / 200 (um) ≤3 + L / 200 (um)
X ve Y ölçeğinin çözünürlüğü 0.0005mm 0.0005mm
Ekran Çap: Ø312mm, Etkili Aralık ≥ Ø300 (“*” Reticle ile)
Rotary Range: 0~360° ; Döner Aralık: 0 ~ 360 °; Resolution Rotary Indicator: 1' or 0.01° Çözünürlük Döner Göstergesi: 1 'veya 0.01 °
Dijital Okuma DP100 Çok Fonksiyonlu Veri İşleme Sistemi
Aydınlatma Yüzey ve Kontur Aydınlatması: 24v / 150w halojen lamba (ayarlanabilir);
Soğutma sistemi Cebri Soğutma (3 eksenli fanlar)
Güç kaynağı AC110V/60Hz; AC110V'dir / 60Hz; 220V/50Hz,650w 220V / 50Hz, 650W
Boyutlar (D × G × Y) 760x530x1100mm 760x530x1100mm
Ambalaj Ölçüsü (U × G × Y) 1540x790x1500mm 1540x790x1500mm
Enstrüman Brüt / Net Ağırlık 260 / 220kg 260 / 220kg

 

Standart Teslimat:

Dijital Okuma DP100 10x Amaç Ekran Kelepçe Cihazı
Dahili Mini yazıcı İletilen lens Kullanım kılavuzu

 

İsteğe bağlı Aksesuarlar:

Ölçüm Yazılımı Döner Tabla RT3 Yazıcı kağıdı Güç kablosu
20x Amaç 50X Amaç 100X Amaç Kenar Dedektörü
Tutucu Kelepçe V şeklinde Kelepçe Döner Merkez Desteği Standart Blok0
Çalışma Dolabı Aşırı Grafik Ayak anahtarı  

 

 

Bir profil projektörü (optik karşılaştırıcı) satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

 

1, uygulamanız için Hangi ışık yolu en iyisidir, Dikey veya Yatay?

•Horizontal light path instruments have a beam of light traveling horizontally across a stage. • Yatay ışık yolu enstrümanları, bir sahne boyunca yatay olarak hareket eden bir ışık huzmesine sahiptir. This type of machine is ideal for large heavy parts and shafts to be held on V blocks or between centers. Bu tip makine, V bloklarında veya merkezler arasında tutulacak büyük ağır parçalar ve şaftlar için idealdir.

 

Tipik uygulamalar arasında dökümler, transmisyon milleri, diş formu ölçümü ve işlenmiş bileşenler bulunur.

 

•Vertical light path instruments have a beam of light traveling vertically. • Dikey ışık yolu cihazlarının dikey olarak hareket eden bir ışık demeti vardır. Parts being measured/inspected are placed on a plate of glass, which is on the system's XY stage, which the light beam travels through. Ölçülen / denetlenen parçalar, ışık demetinin içinden geçtiği, sistemin XY aşamasında bulunan bir cam plakaya yerleştirilir.

 

Vertical comparators are ideal for flat parts like gaskets, O-rings, stamped parts, and electronics. Dikey karşılaştırıcılar conta, O-ring, damgalı parçalar ve elektronik gibi düz parçalar için idealdir. iqualitrol line of vertical comparators feature quick release mechanisms on both axes, making measurements on our vertical machines much faster than on horizontal machines which feature quick release on only 1 axis. iqualitrol dikey karşılaştırıcı serisi, her iki eksende de hızlı bırakma mekanizmalarına sahiptir, bu da dikey makinelerimizde ölçümleri sadece 1 eksende hızlı bırakma özelliğine sahip yatay makinelerden çok daha hızlı hale getirir.

 

 

2, Ne ekran boyutu ve sahne boyutu uygulamanız için en uygun?

Screen sizes from 14" to 32" are available. 14 "ila 32" ekran boyutları mevcuttur. Before choosing a screen size, determine how much of the part REALLY must be viewed at one time. Bir ekran boyutu seçmeden önce, bir seferde GERÇEKTEN parçanın ne kadarının görüntülenmesi gerektiğini belirleyin.

 

When using a system it is not necessary to view the entire part to measure it. Bir sistemi kullanırken, ölçmek için tüm parçayı görüntülemek gerekli değildir. Calculations can be made by dividing the screen diameter by the lens magnification. Hesaplamalar ekran çapının lens büyütme oranına bölünmesiyle yapılabilir.

 

For example, using a 10X lens on a 16" optical comparator would enable viewing 1.6" of the part on the screen (16"/10=1.6"). Örneğin, 16 "optik karşılaştırıcıda 10X lens kullanılması, parçanın ekranda 1.6" görüntülenmesini sağlayacaktır (16 "/10=1.6"). Keep in mind it is good practice to keep within one inch of the screen margin when viewing an image with an overlay. Bir görüntüyü bindirmeli olarak görüntülerken ekran kenar boşluğunun bir inç yakınında kalmanın iyi bir uygulama olduğunu unutmayın. Verify that the stage size, travel, and weight capacity will accommodate all of the parts that are intended to be measured or inspected. Sahne alanı boyutunun, hareket mesafesinin ve ağırlık kapasitesinin, ölçülmesi veya incelenmesi amaçlanan tüm parçaları karşılayacağını doğrulayın. In general, screen sizes 16" and smaller are benchtop units with weight capacities up to 150 pounds. Genel olarak, 16 "ve daha küçük ekran boyutları, 150 pound'a kadar ağırlık kapasitelerine sahip tezgah üstü ünitelerdir.

 

3, ne lens / lens gerekir?

Follow the chart below to decide what lens will match the tolerances required. Hangi merceğin gerekli toleranslarla eşleşeceğine karar vermek için aşağıdaki çizelgeyi izleyin. A basic rule of thumb is that a typical attentive operator can repeatedly discriminate .004” on the comparator screen. Temel bir kural, tipik bir özenli operatörün karşılaştırıcı ekranında .004 ”'ü tekrar tekrar ayırt edebilmesidir. Dividing the “discernible resolution” by the lens magnification determines the minimum resolution attainable for each lens. “Farkedilebilir çözünürlüğü” lens büyütme ile bölmek, her lens için ulaşılabilecek minimum çözünürlüğü belirler.

 

4, ne tür okuma / yazılım ihtiyacınız olacak, veya bindirmeleri kullanıyor olacak?

If you will be using overlays only, our base models without scales are an ideal cost effective solution. Yalnızca kaplamalar kullanacaksanız, ölçeksiz temel modellerimiz ideal bir maliyet etkin çözümdür. It is good practice to keep within one inch of the screen margin when viewing an image with an overly. Bir görüntüyü aşırı şekilde görüntülerken ekran kenar boşluğunun bir inç yakınında tutmak iyi bir uygulamadır.

If measurements are required, select a basic XY digital readout if only positions and distances results are necessary. Ölçümler gerekiyorsa, yalnızca konumlar ve mesafeler sonuçları gerekiyorsa temel bir XY dijital okuma seçin. However, if measurement of circles, angles, and parametric distance is required, then select a readout or Quickmeasuring1.0 software with geometric capability. Ancak, dairelerin, açıların ve parametrik mesafenin ölçülmesi gerekiyorsa, geometrik özellikli bir okuma veya Quickmeasuring1.0 yazılımı seçin. Repetitive part measurement may encourage the selection of a CNC capable readout. Tekrarlanan parça ölçümü, CNC özellikli bir okuma seçimini teşvik edebilir. Automatic edge sensing should be considered to eliminate operator subjectivity and increase repeatability and accuracy. Operatörün öznelliğini ortadan kaldırmak ve tekrarlanabilirliği ve doğruluğu artırmak için otomatik kenar algılama dikkate alınmalıdır.

 

5, Hangi seçenekler veya takım gerekli olacak?

Repeatability and accuracy will suffer if the workpiece is not properly and securely held. İş parçası düzgün ve güvenli bir şekilde tutulmazsa tekrarlanabilirlik ve doğruluk azalacaktır. Careful consideration should be given to tooling and to the surface on which you place your comparator. Aletlere ve karşılaştırıcınızı yerleştirdiğiniz yüzeye dikkat edilmelidir.

 

Dijital Okuma DP100 ile Projektör Vücut Kaldırma Sistemi Dikey Profil Projektör VP12

 

İletişim bilgileri
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

İlgili kişi: iqualitrol

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)