Ana sayfa ÜrünlerMikro Vickers sertlik denetim aygıtları

Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları

Sertifika
iyi kalite Vickers sertlik test makinesi satış için
iyi kalite Vickers sertlik test makinesi satış için
Müşteri yorumları
Dokunmatik ekran mikro vickers sertlik test cihazı birkaç hafta önce kuruldu, her şey yolunda. Tavsiyeniz ve mükemmel servisiniz için teşekkür ederiz.

—— Bay David Chambers

Hızlı teslimat için teşekkürler ve müşteri rockwell sertlik test cihazı için çok memnun ve yakında daha fazla sipariş umuyoruz.

—— Neil Renato

Müşteriyi ziyaret ettikten sonra sonunda Brinell sertlik test cihazı iBrin-413Z'yi satın almaya karar verdiler, şimdi üniteyi müşterinin sitesinde kurduk,

—— Fermin Lee

Girintiler için teşekkür ederim (elmas konisi 120 derece). Yakın zamanda aldık ve çoktan test ettik. Girişimciler beklediğimiz kadar iyi.

—— Dalius Skinulis

Ölçümler Brinell Tester HBST-3000 için iyidir.

—— Sun Chull Kim

Ben sohbet şimdi

Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları

Çin Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları Tedarikçi
Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları Tedarikçi Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları Tedarikçi Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları Tedarikçi Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları Tedarikçi Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları Tedarikçi Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları Tedarikçi

Büyük resim :  Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: DONGGUAN / ÇİN
Marka adı: iqualitrol
Sertifika: CE
Model numarası: iVick-457HK

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kontrplak kutu
Teslim süresi: 20 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: aylık 30 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Test modu: Vickers ve Knoop Küçük kule: Otomatik Taret
Veri çıkışı: Dahili Mini Yazıcı ve RS232 Aydınlatma: Halojen Lamba
Bekleme süresi: 0-60 saniye, ayarlanabilir Büyütme: 100x, 200x, 400x

 

Motorlu Taret Çift İndikatör Geniş LCD Mikro Vickers Malzeme Sertlik Test Cihazları / Durometre

 

Ürün Özellikleri:

iVick-457HK Dijital Mikro Vickers sertlik test cihazı optik, mekanik ve elektrik özelliklerini birleştiren, yeni ve hoş bir görünümle birleştiren yüksek teknoloji ürünü ve yeni bir üründür, iç yapı esas olarak paslanmaz çelik parçalar ile üretilmiştir, daha iyi performansa sahiptir.

 

iVick-457HK adopts a new type of automatic turret mechanism, equipped with both Micro Vickers and Knoop indenters. iVick-457HK, Micro Vickers ve Knoop girintileri ile donatılmış yeni bir tür otomatik taret mekanizmasını benimser. These two indenters adopt the independent alignment device which ensures that Vickers and Knoop indentation are at the same center position. Bu iki girinti, Vickers ve Knoop girintisinin aynı merkez konumda olmasını sağlayan bağımsız hizalama cihazını benimser.

 

iVick-457HK test modunu, test kuvvetini, girinti uzunluğunu, bekleme süresini, test numaralarını, dönüşüm skalasını, tarih ve saati geniş ekranda doğrudan gösterebilir.

 

Girinti uzunluğunu ölçtükten sonra mercek düğmesine basın, sertlik değerini otomatik olarak alabilir ve ekranda gösterir.

 

Yukarı ve aşağı limit alarm fonksiyonu ile, test sonuçları kontrol için kaydedilebilir veya dahili yazıcı tarafından ve bilgisayara bağlanmak için RS232 arayüzü ile yazdırılabilir.

 

Knoop sertliğini ölçmek için isteğe bağlı Knoop girintisini kullanmak için kullanılabilir.

 

LCD video ölçüm cihazı ve CCD görüntü otomatik ölçüm sistemi ile donatma desteği.

 

Uygulama alanı:

Suitable for ferrous metal, non-ferrous metals, IC thin sections, coatings, ply-metals; Demirli metal, demir dışı metaller, IC ince profiller, kaplamalar, kat metaller için uygundur; glass, ceramics, agate, precious stones, thin plastic sections etc.; cam, seramik, akik, değerli taşlar, ince plastik bölümler vb .; hardness testing such as that on the depth and the trapezium of the carbonized layers and quench hardened layers. karbonize tabakaların ve yamuk sertleştirilmiş tabakaların derinliği ve yamuk üzerinde olduğu gibi sertlik testi.

 

Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları

 

Teknik özellik:

model iVick-457HK
Test Gücü gf 10gf, 25gf, 50gf, 100gf, 200gf, 300gf, 500gf, 1000gf
N- 0.098N, 0.246N, 0.49N, 0.98N, 1.96N, 2.94N, 4.90N, 9.80N
Test aralığı 1HV ~ 2967HV
Test modu HV / HK
Yükleme Yöntemi Otomatik (Yükleme / Bekleme / Boşaltma)
Küçük kule Otomatik Taret (İki Girinti, Üç Hedef)
Dönüşüm Ölçeği HV, HK, HRA, HRB, HRC, HRD, HRE, HRF, HRG, HRK, HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HS, HBW
Veri çıkışı Dahili Yazıcı, RS232 Arayüzü
Sertlik Okuma LCD Ekran, Veri kaydedilebilir
Amaç 10x (Gözlem), 20x (Ölçü), 40x (Ölçü)
mercek 10x
Toplam Büyütme 100x, 200x, 400x
çözüm 0,03μm, 0,015μm
Bekleme süresi 0 ° 95S
Işık kaynağı Halojen Lamba
XY Test Tablosu Size: 100×100mm; Boyut: 100 × 100mm; Travel: 25×25mm; Seyahat: 25 × 25mm; Resolution: 0.01mm Çözünürlük: 0.01mm
Max. Maks. Height of Specimen Numune Yüksekliği 90mm
Boğaz 120mm
Güç kaynağı AC220V / 50Hz / 1Ph
Standardı Yürüt ISO 6507, ASTM E384, JIS Z2244, GB / T 4340.2
boyut 495 × 305 × 550mm, Ambalaj Ölçüsü: 600 × 360 × 800mm
Ağırlık Net Ağırlık: 35kg, Brüt Ağırlık: 44kg

 

Paket listesi:

ad Adet ad Adet
Enstrüman Ana Gövdesi 1 takım 10x Dijital Ölçüm Merceği 1 bilgisayar
Elmas Mikro Vickers Girintisi 1 bilgisayar Elmas Tokmağı Girintisi 1 bilgisayar
10x, 20x, 40x Amaç her 1 adet Ağırlıklar 7 adet
Güç kablosu 1 bilgisayar Çapraz Test Tablosu 1 bilgisayar
İnce Numune Test Tablosu 1 bilgisayar Düz Sıkma Test Tablosu 1 bilgisayar
Filament Sıkma Test Tablosu 1 bilgisayar seviye 1 bilgisayar
Yatay Ayar Vidası 4 adet Halojen Lamba 12V / 15 ~ 20W 1 bilgisayar
Sigorta 1A 2 adet Tornavida 1 bilgisayar
İç Altıgen Anahtar 1 bilgisayar Renk filtresi 1 bilgisayar
Plastik Emici Plaka 1 bilgisayar Sertlik Bloğu 400 ~ 500 HV0.2 1 bilgisayar
Sertlik Bloğu 700 ~ 800 HV1 1 bilgisayar Sertlik Bloğu 700 ~ 800 HK1 1 bilgisayar
Toz Önleyici Kapak 1 bilgisayar Kullanım Talimatı Kılavuzu 1copy

 

Yedek parçalar:

Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları

The Vickers hardness test method consists of indenting the test material with a diamond indenter, in the form of a right pyramid with a square base and an angle of 136 degrees between opposite faces subjected to a load of 1 to 100 kgf. Vickers sertlik testi yöntemi, test malzemesinin kare tabanlı bir sağ piramit şeklinde ve 1 ila 100 kgf'lik bir yüke maruz kalan karşıt yüzler arasında 136 derecelik bir açı şeklinde bir elmas girintisi ile girintisinden oluşur. The full load is normally applied for 10 to 15 seconds. Tam yük normal olarak 10 ila 15 saniye boyunca uygulanır.

 

The two diagonals of the indentation left in the surface of the material after removal of the load are measured using a microscope and their average calculated. Yükün çıkarılmasından sonra malzemenin yüzeyinde bırakılan girintinin iki köşegenleri bir mikroskop kullanılarak ölçülür ve ortalamaları hesaplanır. The area of the sloping surface of the indentation is calculated. Girintinin eğimli yüzeyinin alanı hesaplanır. The Vickers hardness is the quotient obtained by dividing the kgf load by the square mm area of indentation. Vickers sertliği, kgf yükünün kare mm girinti alanına bölünmesiyle elde edilen orandır.

 

Girintinin ortalama köşegeni belirlendiğinde, Vickers sertliği formülden hesaplanabilir, ancak dönüşüm tablolarının kullanılması daha uygundur.

 

The Vickers hardness should be reported like 800 HV/10, which means a Vickers hardness of 800, was obtained using a 10kgf force. Vickers sertliği 800 HV / 10 gibi rapor edilmelidir, yani 10 kgf'lık bir kuvvet kullanılarak 800 Vickers sertliği elde edilmiştir. Several different loading settings give practically identical hardness numbers on uniform material, which is much better than the arbitrary changing of scale with the other hardness testing methods. Birkaç farklı yükleme ayarı, homojen malzeme üzerinde pratik olarak aynı sertlik sayılarını verir, bu da diğer sertlik test yöntemleriyle ölçeğin keyfi olarak değiştirilmesinden çok daha iyidir.

 

The advantages of the Vickers hardness test are that extremely accurate readings can be taken, and just one type of indenter is used for all types of metals and surface treatments. Vickers sertlik testinin avantajları, son derece hassas okumaların yapılabilmesidir ve her tür metal ve yüzey işlemi için sadece bir tür girinti kullanılmasıdır. Although thoroughly adaptable and very precise for testing the softest and hardest of materials, under varying loads, the Vickers machine is a floor standing unit that is more expensive than the Brinell or Rockwell machines. En yumuşak ve en sert malzemelerin test edilmesi için tamamen uyarlanabilir ve çok hassas olmasına rağmen, değişen yükler altında Vickers makinesi, Brinell veya Rockwell makinelerinden daha pahalı bir zemin ünitesidir.

 

Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları

Motorlu Taret ile Çift Indenter Büyük LCD Mikro Vickers Sertlik Test Cihazları

İletişim bilgileri
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

İlgili kişi: iqualitrol

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)